Специфіка розвитку акціонерних товариств західного регіону

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються проблемні питання розвитку корпоративного сектора економіки України та корпоративного управління. Виявлено загальні тенденції екстенсивного розвитку корпоративного сектора економіки на регіональному та загальнонаціональному рівнях. Зазначено низьку ефективність цього сектора економіки та недосконалість системи корпоративного управління. Окреслено напрями реформування системи корпоративного управління. Problem questions of corporative management and development of the corporative sector of economy in Ukraine are review in the article. Main tendencies of extensive development of the corporative sector of economy are determined in the régional and national levels. Low efficiency of this sector of economy and imperfection of corporative management system are mentioned. The directions of reforming of corporative management system are outlined.

Фещур Р. В. Специфіка розвитку акціонерних товариств західного регіону / Р. В. Фещур, А. Ж. Дідик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 239–245. – Бібліографія: 5 назв.