Власне енергозабезпечення біогазових установок

2002-03-26

Зменшення витрати біогазу на власний обігрів для підтримання заданої температури є актуальною проблемою для всіх видів і типів біогазових установок. Пропонується зменшити споживання біогазу на власні потреби, забезпечивши глибше використання теплоти спаленого газу з доведенням температури димових газів до температури нижчої від температури конденсації водяних парів у газовій суміші, а також створити систему із біореактора та сезонного теплового акумулятора.
The decrease of expenditure of biogas on an own heating for maintaining given temperature is an actual problem for all sorts and types of biogas installations. It is offered to reduce the use of biogas by own needs by more deep usage of a heat of the burned down gas with finishing of temperature of flue gases up to temperature below than condensing temperature of steam in the given mixture. And also to create the system from a bioreactor and seasonal heat accumulator.

Муха О. Власне енергозабезпечення біогазових установок / О. Муха, Н. Лашковська, Д. Грінченко // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 231–233.