Характеристика галузевої структури системи споживчої кооперації

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізуються основні параметри окремих галузей системи споживчої кооперації за останні роки, їх внесок в загальні показники господарської діяльності кооперативних підприємств і організацій. In the article the main spécifications of a system of consumers coopérative society for last years, their contribution to general parameters of economic activities of cooperative firms and organizations are analyzed.

Римарська Н. І. Характеристика галузевої структури системи споживчої кооперації / Н. І. Римарська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 213–217. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review