Видавництво Львівської політехніки

У статті розкрито специфіку представлення та надання доступу до документальних колекцій інституту президентства в спеціалізованих установах країн світу. Віртуальне представлення президентських бібліотек світу розглядається як результат розвитку інноваційних технологій, які активно впроваджуються у діяльність бібліотек, фондів, архівів, музеїв. The paper deals with the peculiarities of the presentation and access to the documental collection of presidency in the special institution all over the world. The web-presentation of the presidential libraries is reviewed as the result of innovative technologies development, which is put into practice of libraries, collections archives and museums actively.

президентська бібліотека, архівно-бібліотечний фонд, музейний фонд, електронні ресурси, Фонд Президентів України, presidential libraries, archival and library collection, museum collection, electronic resources, the Collection of the Presidents of Ukraine

Дем’яненко Л. Г. Документальні колекції інституту президентства країн світу: специфіка представлення / Л. Г. Дем’яненко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 140–146. – Бібліографія: 15 назв.