Date
Publisher
Видавництво Львівської політехніки
Abstract
Розглянуто загальну концепцію архітектурно-просторової та функціонально-дієвої організацій деяких університетських центрів світу. The general concept of architectural space-efficient and functional organization of some university centers is discussed in this abstract.
Keywords
архітектурне середовище , університетський кампус , університетський та міжвузівський об’єкт культури , architectural environment , campus , university and intercollegiate cultural objects
Citation
Проскуряков В. І. Розвиток модерних архітектурних ідей у вищих навчальних закладах і міжвузівських об’єктах культури / В. І. Проскуряков, О. Ю. Дмитраш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 793 : Архітектура. – С. 101–106. – Бібліографія: 12 назв.