Представлено ситуацію щодо інновацій на прикладі підприємств Львівської обл. Визначено взаємозв'язок інновацій та конкурентоспроможності, який випливає із їхніх визначень. Проаналізовано чинники впливу на конкурентоспроможність підприємств та запропоновано напрями подолання негативних чинників, зокрема інноваційних. The article presents the example of situation of enterprise innovation in Lviv region. Connection of innovation and competitiveness is analyzed from their definitions. Factors of influence on competitiveness of enterprises are analyzed and directions for overcoming the negative factors, including innovation, are proposed .

Гвоздю С. Ю. Взаємозв`язок інновації і конкурентоспроможності на прикладі підприємств Львівської області / С. Ю. Гвоздю // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 375–379. – Бібліографія: 8 назв.