Особливості проектування систем опалення культових споруд

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено нормативні значення параметрів внутрішнього повітря у приміщеннях церков, особливості підрахунку тепловтрат зовнішніми огородженнями та рекомендації з застосування різних видів систем опалення у культових спорудах. In this article presents normative values of internal air temperatures in churches, specificity of the calculation of heat losses by external fencing and recommendations on the use of different types of heating systems in places of worship.

храм, система опалення, температура внутрішнього повітря, температура точки роси, відносна вологість внутрішнього повітря, church, heating system, internal air temperature, dew point temperature, relative humidity of internal air

Юркевич Ю. С. Особливості проектування систем опалення культових споруд / Ю. С. Юркевич, О. О. Савченко, О. В. Дейнека // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 235–240. – Бібліографія: 6 назв.