Явні означення вибіркових дисперсій

Обґрунтовано явні означення вибіркових дисперсій s^2 , S^2. Evident definitions of sample dispersions s^2 , S^2 are substantiated.

Пряха Б. Явні означення вибіркових дисперсій / Б. Пряха // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2007. – Випуск 69 : Присвячується 85-річчю від дня народження і 60-річчю науково-педагогічної діяльності у Львівській політехніці заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Островського Аполлінарія Львовича. – С. 110–117. – Бібліографія: 7 назв.