Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

У роботі запропоновано конструкцію призматичного зразка з боковою тріщиною в матеріалі шва зварного з’єднання, який багаторазовим позацентровим розтягом (роздиранням) використовують для визначення характеристик тріщинотривкості Кіс (Кс) квазікрихких і в’язких матеріалів.

Когут М. С. Визначення тріщинотривкості зварних з’єднань багаторазовим випробуванням призматичного зразка з боковою тріщиною у шві / М. С. Когут // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 79–82.