Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано перспективи застосування кваліметричних методів у національ- ній системі технічного регулювання та процедурах оцінювання відповідності. Показано, що оцінювання рівня ризиків, який враховує ймовірність виникнення негативних наслідків від здійснення господарської діяльності, а також відповідна градація суб’єктів господарювання (установ, підприємств) і видів продукції, найкраще реалізуються з використанням кваліметричних методів. Perspectives of applying qualimetry methods in national system of technical regulation and procedures of conformity evaluation have been analyzed. The estimation of risk levels considering the probability of negative issues’ appearance induced by economic activity as well as relevant gradation of economy subjects (institutions, enterprises) and production categories are suggested being realized with the usage of qualimetry methods.

кваліметричне оцінювання, кількісна оцінка ризику, градація суб’єктів господарювання, qualimetric evaluation, risk quantitative-assessment, gradation of economy subjects

Бойко Т. Г. Використання методології кваліметрії для реалізації сучасних вимог щодо діяльності з технічного регулювання / Т. Г. Бойко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 753 : Автоматика, вимірювання та керування. – C. 51–56. – Бібліографія: 18 назв.