Пропонується методика використання модельного комплексу у складі макетного взірця цифрового стереофотограмметричного комплексу розвідки та гвинтівкового артилерійського полігону Львівського інституту Сухопутніх військ Національного університету “Львівська політехніка” для розв’язування задач розвідки і спостереження. Methodology of application of modeling complex as the part of pattern digital stereophotogrammttric complex of reconnaissance and rifle artillery polygon of Lviv Institute of Land forces for solution of reconnaissance and observation tasks is proposed.

Глотов В. М. Застосування гвинтівкового артилерійського полігону для моделювання оперативного виявлення об’єктів під час проведення антитерористичних операцій / В. М. Глотов, А. П. Колєнніков, В. Д. Макаревич // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. – Випуск 67. – С. 36–43. – Бібліографія: 17 назв.