Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Визначено основні чинники, що впливають на величину витрат підприємств, проаналізовано структуру витрат на виробництво продукції в Україні та здійснено порівняння витрат на одиницю виробленої продукції в Україні та Великобританії. Уточнено сутність категорії „управління витратами” та досліджено ефективність використання бенчмаркінгу в процесі управління витратами. The main factors that influence the amount of enterprises’ costs are analyzed in the article. Also, production costs structure in Ukraine was considered and compared with the cost per unit of output in the United Kingdom. The essence of the category of “costs management” is specified and the efficiency of using benchmarking in costs management is researched.

Фещур Р. В. Управління витратами на підприємстві в умовах зростання конкуренції на товарному ринку / Р. В. Фещур, Т. В. Меренюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 3–10. – Бібліографія: 17 назв.