Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Створено гетероконтакт (ГК) CdS/білок електрохімічно осадженої плівки CdS з природним білком та досліджено його електрофізичні (вольт-амперні та вольт-фарадні характеристики) властивості. Як анод-підкладка для осадження CdS використані металургійний Cd, кадмійована фольга металів Cu, Ni. В порівняльному плані створені і досліджені ГК Cd-CdS/білок, Ni-Cd-CdS/H2O та Cd/білок. Показано, що гетероконтакт електрохімічно синтезованих плівок CdS з природним білком може бути використано як експрес-метод контролю параметрів цих плівок.
Heterocontact (HC) CdS/protein of electrochemicaly deposition CdS film with natural protein was fabricated and its electrophysical (current-voltage and capacitance-voltage characteristics) properties are investigated. Metallurgical cadmium and covered cadmium foil of metals Cu, Ni, as the anode – substrate for deposition CdS, were used. In the comparative plan HC Cd-CdS/ protein, Ni-Cd-CdS/H2O and Cd/protein were fabricated and investigated. It is shown, that HC electrochemicaly deposition CdS film with natural protein as the express – control method of parameters these films is possible to use.

Гетероконтакт Cds – білок на основі електрохімічно синтезованих плівок сульфіду кадмію / Г. А. Ільчук, В. В. Кусьнеж, В. О. Українець, Є. В. Охремчук, О. І. Кунтий, Н. А. Українець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 60–64.

Endorsement

Review