Сучасні комп'ютерні технології аналізу грошових потоків підприємства

У статті пропонуються методи аналізу грошових потоків підприємства з використанням сучасних комп’ютерних технологій. Автори орієнтуються на розв’язання спеціалізованого комплексу задач, серед яких аналіз поточної платоспроможності; аналіз резервів підтримання поточної платоспроможності; аналіз шляхів використання тимчасово вільних грошових активів; аналіз резервів прискорення обороту грошових активів тощо. The analysis ways of the enterprise money currency with the use of modern computer technologies are proposed in this article. The authors orientate themselves on solving of the specialized complex of problems among which there are the analysis of current solvency; the analysis of support reserves of current solvency; the analysis of the ways of use of temporary spare money assets; the analysis of acceleration reserves of money assets turnover, etc.

грошові потоки, аналіз, підприємство, комп’ютерні технології

Босак А. О. Сучасні комп'ютерні технології аналізу грошових потоків підприємства / А. О. Босак, В. Р. Шевчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 7–14. – Бібліографія: 2 назви.