Поняття інновації: соціальний і технічний аспект

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Інноваційний розвиток економіки є одним з найвищих пріоритетів державної політики України. Шляхом підтримки конкуренції та підприємництва в науково-технічній сфері держава йде до формування і поступового розвитку цивілізованого ринку науково-технічної продукції. Отже, необхідно вирішувати численні проблеми ефективного використання результатів науково-технічних досліджень. The problems of the innovational development of the economy are among the highest priorities of the state policy of Ukraine. By supporting the competition and enterprising in the science-technical sphere, the state gradually goes to the creation and systematic development of the civilized market of the science-technical production. However it is necessary to solve a number problems of the effective using of the science- technical results on this way.

Римар М. В. Поняття інновації: соціальний і технічний аспект / М. В. Римар, У. З. Ватаманюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 14–16. – Бібліографія: 9 назв.