Роль корпоративної культури у мотивації персоналу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено роль корпоративної культури у мотивації персоналу. Розглянуто вплив психологічних аспектів мотивації на ефективність мотиваційних механізмів у сучасному підприємництві. Значну увагу зосереджено на необхідності врахування психологічних аспектів під час наймання, розвитку та для інших важливих напрямках управління персоналом. In the article the role of corporate culture is explored in motivation of personnel. Influence of psychological aspects of motivation is considered on efficiency of motivation mechanism in the modern enterprise. Considerable attention is concentrated on the substantiation of necessity of consideration of psychological aspects at employment, development and other important directions of personnel management.

Копець Г. Р. Роль корпоративної культури у мотивації персоналу / Г. Р. Копець, М. Р. Леськів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 232–239. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review