Thumbnail Image

Висвітлено проблеми створення позитивного інвестиційного клімату територіальними органами влади, вирішення яких дозволить територіальній громаді залучити інвестиції для розвитку економіки, збільшити зайнятість населення, відрахування до бюджету, інше. The problems of creating of positive investment climate by region management. Solving these problems will make it possible to involve investments to economic development.

Кулініч Т. В. Оцінка впливу місцевих органів влади на забезпечення інвестиційної привабливості Городоцького району / Т. В.Кулініч, Ю. Г. Дробенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 154–159. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review