Підбір кадрів і банкрутство українських підприємств

Національний університет "Львівська політехніка"

У статті розглядається механізм підбору кадрів на українських підприємствах. Невдалий механізм підбору фахівців та низький рівень організації праці, що включає і погану психологічну атмосферу на підприємстві, незацікавленість працівників в результатах їх діяльності, часто стають причиною погіршення становища підприємства.

конкуренція, технологія, кадри, фінансове забезпечення соціального захисту, інвестори

Гнатів О. Підбір кадрів і банкрутство українських підприємств / Ольга Гнатів // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 195–202. – Бібліографія: 4 назви.