Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто сутність комерційної таємниці у структурі економічної безпеки підприємства. Визначено об'єкти економічної безпеки підприємства та розглянуто безпеку підприємства з організаційно-правового аспекту. Дано перелік складових частин економічної безпеки підприємства, зокрема фінансової, інтелектуальної і кадрової, техніко-технологічної, інформаційної, а також політико-правової. Для кожної складової проаналізовано, яка інформація може вважатися комерційною таємницею. This article is dedicated to the consideration of main aspects of a commercial secret as a part of enterprise business security system. Are defined general objects of business security from a managerial and juridical point of view. Are also enumerated the counterparts of the enterprise business security system. Among others, are emphasized financial, intellectual, of human resources, technical and technological, informational and legal components of enterprise business security structure. Every component supplied with the detailed analysis of information to be considered as commercial secret.

Вороненко Л. Г. Захист комерційної таємниці - один з принципів забезпечення економічної безпеки підприємства / Л. Г. Вороненко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 17–26. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review