Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

На підставі аналізу характеристик і властивостей сумішей сипучих материалів та промислових технологій їх приготування розроблено методику вибору оптимальних технологічних процесів змішування сумішей та обладнання для їх реалізації. В основу оптимізації покладено вперше запропоновані класифікаційні ознаки як самих сумішей та їх складників, так і технологічні аспекти та зумовлені ними крайові умови процесів перемішування.

Афтаназів І. Вибір оптимального технологічного процесу змішування сумішей сипучих матеріалів. / Іван Афтаназів, Ольга Баранецька, Олександр Сімчук // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 3–10.