Соціально-психологічні аспекти формування цінностей в сучасному суспільстві

Висвітлюється проблема ціннісної орієнтації особи в сучасному суспільстві в контексті аналізу векторних цінностей Консерватизму і Ієрархії, Рівноправства і Автономії. Обґрунтовується думка про те, що суспільство усвідомлено чи неусвідомлено може сприяти утворення аномалій у розвитку суспільних процесів. The article deals with the problem of changing intellectual nums values in a presentday society in the context of the analysis of such vector values as Concervatism and Hierarchy, Equality of rights and Autonomy. The author substantiates the ideal that a human society can conciously or unconciously promote formation of anomalies in its development.

Бруханський І. А. Соціально-психологічні аспекти формування цінностей в сучасному суспільстві / І. А. Бруханський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 498 : Філософські науки. – С. 126–134. – Бібліографія: 17 назв.