Інвентаризація архітектурного декору і матеріали замку в Бережанах

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В статті досліджено архітектурні елементи оздоблення замкових споруд – портали, віконні обрамування, карнизи, капітелі, розети та ін., а також будівельні матеріали – камінь та цегла, з яких муровані замкові споруди, та проведено їх систематизацію. In this article the elements of the castle’s architectural decoration are explored: including portals, window framings, cornices, column’s capitals and rosettes; and so are the stones and bricks that are used for the construction of castle’s buildings. A systematization of these elements is also given.

архітектурні елементи оздоблення замкових споруд, будівельні матеріали, систематизація, the architectural elements of the castle’s decoration, building materials, systematization

Бойко О. Інвентаризація архітектурного декору і матеріали замку в Бережанах / Оксана Бойко, Ольга Заречнюк, Марія Оприщенко // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 65–75. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review