Виселенці та біженці з Галичини й Волині в роки Першої світової війни

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено основні причини та наслідки масового виселення та біженства населення з Галичини та Волині, показано життя та побут українців у австро-угорських таборах та російських губерніях, зроблено спробу аналітично оцінити цей процес та визначити його наслідки. The main causes and effects of global emigration of population of Halychyna and Volhyn’ are investigated at the paper. Life and custom of Ukrainians in Austro-Hungarian camps and Russian provinces are shown. This process is analytically estimated and its effects are defined.

Берест І. Р. Виселенці та біженці з Галичини й Волині в роки Першої світової війни / І. Р. Берест // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 201–207. – Бібліографія: 34 назви.