Примирення з потерпілим як засіб профілактики адміністративних правопорушень

статті розглянуто питання примирення винної особи з потерпілим від адміністративного правопорушення. Пропонується авторське бачення застосування у передбачених національним законодавством України випадках примирення в якості одного із заходів профілактичного впливу з метою виховання у громадян доброчесності та законослухняної поведінки за різних життєвих обставин.
The article deals with the main issues of the reconciliation between guilty person and a victim of an administrative offence. The author of an article suggests his vision towards the application of the reconciliation, in specified by Ukrainian legislation cases, as one of the preventive measures of influence in order to educate the citizens to be fair and law-abiding under different circumstances.
В статье рассматриваются вопросы примирения виновного лица с потерпевшим от административного правонарушения. Предлагается авторское видение использования у предусмотренных национальным законодательством случаях примирения в качестве одного из средств профилактического воздействия с целью воспитания у граждан добропорядочности и законопослушного поведения в различных жизненных обстоятельствах.

адміністративне правопорушення, потерпілий, примирення, профілактика, administrative offence, victim, reconciliation, prevention, административное правонарушение, потерпевший, примирение, профилактика

Остапенко О. Примирення з потерпілим як засіб профілактики адміністративних правопорушень / Олексій Остапенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 176–181.

Endorsement

Review