Більовська твердиня: проблеми дослідження та збереження

Видавництво Львівської політехніки

В статті розглядаються проблеми дослідження і збереження Більовської фортеці в Краснограді як частини української оборонної лінії та її значення як вид фортифікаційного витвору в харківському регіоні. The problems of researching and saving of the Bilovśk fortress of Crasnohrad town as a part of the Ukrainian defensive line, and its value as sight of fortification art of the Kharkiw region are considered in this article.

Красноград, Більовська твердиня, українська оборонна лінія, фортифікації, Crasnohrad, Bilovśk fortress, Ukrainian defensive line, fortification

Божинський Б. Більовська твердиня: проблеми дослідження та збереження / Богдан Божинський, Назар Божинський // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 45–48. – Бібліографія: 5 назв.