Інноваційний моніторинг у промисловому виробництві

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються особливості формування системи інноваційного моніторингу як одного з найважливіших завдань українських підприємств та як частини інноваційної політики держави. Визначаються можливості формування інноваційного простору підприємства. The particularity of formation of the innovation monitoring system as a major task of Ukraine’s enterprises and part of innovative policy of the country are defined. Possibilities of forming of innovative space of enterprise are described.

інноваційний моніторинг, промислове підприємство, інноваційний простір, іnnovative monitoring, industrial enterprise, innovative space

Поліщук Д. А. Інноваційний моніторинг у промисловому виробництві / Д. А. Поліщук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 66–70. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review