Біржові операції з нафтою та нафтопродуктами

Thumbnail Image

Розглянуто проблеми діяльності ф’ючерсного ринку нафти та нафтопродуктів України, етапи становлення світового ринку нафти та нафтопродуктів, особливості біржових операцій на ринку нафти та нафтопродуктів, способи та механізми основних операцій з ф’ючерсами на нафту та нафтопродукти та способи зниження фінансових ризиків. На основі проведеного розгляду розроблено основні моделі поведінки учасників ф’ючерсного ринку нафти та нафтопродуктів України (нафтодобувні та нафтопереробні компанії України, торговельні компанії та дистрибутори). In the article the problems of activity of futures market of petroleum and mineral oil of Ukraine, stages of establishment of world market of petroleum and mineral oil, features of exchange operations at the market of petroleum and mineral oil, methods and mechanisms of basic operations with futures on petroleum and mineral oil and methods of decline of risk, are considered. On the basis of the conducted consideration the basic models of conduct of participants of futures market of petroleum and mineral oil of Ukraine are developed (companies of oil-extracting in Ukraine, trading companies and distributors).

Пайкова Л. А. Біржові операції з нафтою та нафтопродуктами / Л. А. Пайкова, М. Б. Найчук, Ю. А. Юрчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 129–133. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review