2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано приймально-підсилювальний пристрій НВЧ-діапазону, розроблений для використовування як вузол радіохвильової інформаційно-управляючої системи магнітолевітуючого транспортного засобу.
Description of receiving-amplifying device of UHF-range developed for use as a block radio wave of informative-controlling system for magnetolevitative vehicle is brought over.

Дзензерський В. О. Енергоміцні приймачі для радіохвильової системи управління магнітолевітуючими транспортними засобами / В. О. Дзензерський, С. В. Плаксій, І. І. Соколовський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 45–50. — (Радіоелектронні системи та пристрої).