Умови розширення потоків іноземних інвестицій в Україні

Thumbnail Image

Визначальною умовою забезпечення швидкої й адекватної інтеграції України у світовий економічний простір є розширення залучення іноземних інвестицій. Наявний стан справ у цій сфері вимагає деякого коригування державної політики в напрямку забезпечення пріоритетних умов реалізації інвестиційних проектів, які забезпечують прикладення іноземного капіталу у стратегічно важливі галузі. Запропоновані можливі підходи до формування системи визначення пріоритетних іноземних інвестицій, для яких повинна формуватись відповідна система пільг і гарантій. In the article are offerred possible approaches to shaping a determination system of priority foreign investments, for which must be form corresponding to privelege system and warranties.

Ковалишин П. В. Умови розширення потоків іноземних інвестицій в Україні / П. В. Ковалишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 357–362.

Endorsement

Review