Лекції з фізики в LMS Moodle

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

В роботі представлена структура подання теоретичного матеріалу для самостійної роботи студентів в елементі діяльності «Урок» системи підтримки навчального процесу Moodle та складнощі, які виникають при цьому. The paper shows the structure of theoretical material for students' independent work in the element in the element "Lesson" of LMS Moodle and the difficulties that arise in this case.

самостійна робота студентів, лекція з фізики, Moodle, students’ independent work, lecture in physics, Moodle

Подласов С. Лекції з фізики в LMS Moodle / Сергій Подласов, Олексій Матвійчук, Валентин Бригінець // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 134–137.