Подано раціональні конструкції буродобивних та буровставних паль для влаштування фундаментів опор мостів у гідрогеологічних умовах Прикарпаття та технологію їх виготовлення. The rational constructions of pier and insertion of piles after drilling for foundations arranging of bridges supports in the hydro geological effect of Prykarpattya and technology of their making are given.

Половко А. П. Вогнестійкість огороджувальних конструкцій з використанням пінополістиролу (ППС) / А. П. Половко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 143–147. – Бібліографія: 7 назв.