Типологія загроз фінансовій безпеці суб'єктів підприємницької діяльності

Date
Authors
Підхомний О. М.
Микитюк Н. О.
Вознюк І. П.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Abstract
Розглянуто актуальність та необхідність управління фінансовою безпекою підприємств і пропонуються критерії її оцінки. Окреслено основні джерела загроз фінансовій безпеці підприємницької діяльності. Actuality and necessity of management by financial safety of enterprises is examined and the criteria of its estimation are offered. The basic sources of threats to financial safety of entrepreneurial activity are outlined.
Keywords
Citation
Підхомний О. М. Типологія загроз фінансовій безпеці суб'єктів підприємницької діяльності / О. М. Підхомний, Н. О. Микитюк, І. П. Вознюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 119–123. – Бібліографія: 8 назв.