Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Висвітлено історію створення Наукової бібліотеки Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» та пріоритетні напрямки її розвитку на сучасному етапі. This paper describes the history of creating the Scientific Library of Kryvyi Rih Pedagogical Institute of State Higher Education Institution Kryvyi Rih National University and primary trends of its development at present stage.

бібліотека вищого навчального закладу, книжковий фонд, інформатизація, інноваційна діяльність, інтернет-ресурси, university library, book stock, informatisation, innovative activity, web resources

Вдовіченко О. О. Наукова бібліотека Криворізького педагогічного інституту: історія становлення і розвитку (до 85-річного ювілею бібліотеки) / Ольга Олександрівна Вдовіченко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 70–73.

Endorsement

Review