Економічні механізми легітимації підприємництва

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Відзначено фактори, які зумовлюють значний ступінь тінізації економіки України та недієвість заходів з його зменшення. Запропоновані альтернативні та додаткові економічні механізми для зменшення тіньового сектора через легітимацію підприємницької діяльності. До них належать запровадження чотирьох систем оподаткування підприємців та зміна структури і переліку відрахувань із заробітної плати. Τhe article deals with the factors which predetermine the considerable degree of Ukraine’s shadowy economics and non-effectiveness of measures directed to its decreasing. The alternative and additional economic mechanisms for diminishing the shadowy sector by means of the legitimation of entrepreneurial activity are presented here. They include the introduction of four taxation systems for businessmen and the change of structure and list of deductions from the wage.

Гуменюк В. В. Економічні механізми легітимації підприємництва / В. В. Гуменюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 116–122. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review