Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано пристрій компенсації температури вільних кінців термоелектричних перетворювачів з температурозалежним джерелом живлення. Предложено устройство компенсации температуры свободных концов термоэлектрических преобразователей с температурозависимым источником питания. Had offered the device of compensation temperature of the thermoelectric converters free terminals with temperature dependent power source.

Пристрій компенсації температури вільних кінців первинних термоелектричних перетворювачів / Оксана Бойко, Зенон Готра, Олександра Готра, Наталія Костів // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 120–124. – Бібліографія: 7 назв.