Зроблено спробу висвітлити та аналітично оцінити основні напрями благодійної діяльності галицького жіноцтва у складі самаритянської секції Українського Горожанського Комітету, що діяв у Львові впродовж 1918–1923 рр. In the article the author intends to elucidate and analytically assess the base directions of charitable activities of Galician womenfolk as a part of the Ukrainian Horozhansky Committee, which functioned in Lviv over a period of 1918–1923.

Бежук О. М. Благодійна діяльність самаритянської секції Українського Горожанського Комітету у Львові / О. М. Бежук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 693 : Держава та армія. – С. 142–147. – Бібліографія: 21 назва.