Обґрунтовано принципи побудови і методи використання оптоелектронних iнформацiйних пристроїв, які можуть виконувати, окрім перетворення оптичного випромінювання на цифрові електричні сигнали, ще і функції додавання, віднімання, перемноження та порогового сприйняття зображень. Principles of optoelectronics sensor construction and methods using are proved, which can made: transformation of light in digital electric signals and functions of addition, deduction, multiplying and threshold perception of images.

Литвин І. С. Принципи побудови та методи використання оптоелектронних інформаційних пристроїв з підвищеною інформаційною ефективністю на основі інтегральних МНОП-N-P структур / І. С. Литвин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 608 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 19–27. – Бібліографія: 24 назви.