Формування моделі регіонального управління у секторі малих форм господарювання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджується регіональний механізм управління розвитком малого підприємництва. Пропонуються принципи та функції управління у сфері малого підприємництва, організаційна структура регіонального органа управління та підхід до формування окремих його ланок. The regional mechanism of management of development of small business is investigated. The principles and control functions in an orb of small business, organizational structure of a regional organ of management, and approach to shaping separate links of an organ of management are offered.

Ситник Й. С. Формування моделі регіонального управління у секторі малих форм господарювання / Й. С. Ситник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 310–307. – Бібліографія: 6 назв.