Інформаційна безпека захищених корпоративних мереж зв’язку.

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто модель програмно-керованої АТС відповідно до нормативних доку- ментів системи ТЗІ в Україні, визначено її недоліки. Запропоновано новий перелік каналів реалізації інформаційних загроз для захищених корпоративних мереж зв’язку, а також модель комплексної системи технічного захисту інформації захищеної корпоративної мережі зв’язку. This paper is observed a software-programmable PBX model relative to normative documents of information technical security system in Ukraine also its disadvantages are determined. The model propose a new list of information threats realization for secured enterprise telecommunication network and information technical security complex system model for secured enterprise telecommunication network.

модель, програмно-керована АТС, model, software-programmable PBX

Гарасим Ю. Р. Інформаційна безпека захищених корпоративних мереж зв’язку / Ю. Р. Гарасим, В. Б. Дудикевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 124–132. – Бібліографія: 10 назв.