Узагальнення принципів організування діяльності підприємств

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Узагальнено теоретичні розробки і практичний досвід розвитку теорії організації діяльності підприємств з врахуванням раціональності використання матеріального та людського фактора, зосереджено увагу на вирішенні першочергових проблем розвитку теорії організації виробництва, запропоновано пріоритетні принципи організації діяльності підприємств. Is generalized theoretical development and practical experience of development of the theory of the organization of activity of the enterprises in view of rationality use material and human to the factor, with concentration attention to the decision of prime problems of development of the theory of the organization of manufacture, priority principles of the organization of activity of the enterprises are offered.

Пащенко І. Н. Узагальнення принципів організування діяльності підприємств / І. Н. Пащенко, Л. І. Чернобай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 205–208. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review