Thumbnail Image

Розглянуто способи і можливості створення інтегрованих структур даних для зберігання різнорідного бізнес-контенту в інформаційних системах керування дилерською мережею. Запропоновано формальні моделі та методи інтеграції різнорідних ресурсів в ERP системах. Some ways and possibilities of integrated data model development for information storage of heterogeneous business–content of dealer network management system are considered in this paper. Formal models and methods of integration of heterogeneous resources of ERP systems were proposed.

Берко А. Ю. Інформаційна система керування автодилерською мережею на основі технологій інтеграції / А. Ю. Берко, І. М. Матрофайло // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 631 : Інформаційні системи та мережі. – С. 19-28. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review