Сутність та розвиток венчурного підприємництва

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито суть венчурного підприємництва, визначено його роль та значення в інноваційному розвитку економіки країни. На основі проведених досліджень розроблено класифікацію видів венчурних підприємств, вивчено особливості їх створення та функціонування.
The sense of venture business, its place and role in the innovative process of the economy development is determined in the article. The classification of main forms of venture enterprises is given and their essence is determined.

Кузьмін О. Є. Сутність та розвиток венчурного підприємництва / О. Є. Кузьмін, І. В. Литвин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 93–98. — (Підприємництво).

Endorsement

Review