2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано підхід декомпозиції візуальних образів на основі процедур глобального та локального характеру. Перша об’єднує алгоритми згортання складових мікрооб’єктів візуальних образів, а друга - обхід ієрархічного дерева для повного перебору варіантів покриття візуальних образів прямокутниками.
The approach for visual image decomposition based on the global and local optimization procedures is considered. The first one combines the rolling up algorithms for image micro components and the second one uses the hierarchical tree for the exhaustive search of coverage variants by rectangles.

Мельник Р. А. Дослідження алгоритмів декомпозиції візуальних образів за характеристиками компресії / Р. А. Мельник, О. А. Алексєєв // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 73–78.