Надлишкові шуми в монокристалічних та полікристалічних структурах

Thumbnail Image

Представлені та аналізуються визначені експериментально спектральні густини низькочастотних шумів монокристалічних (Pt, Си) та полікристалічних (МИТ) структур. Представлены и анализируются жсперименталыю определенные спектральные плотности низкочастотных шумов монокристаллических (Pt, Си) и поликристаллических (МЛТ) структур. Experimentally defined spectral densities of lowfrequency noises in single-crystal (Pt, Cu) and polycrystal structures have been presented and analysed in this paper.

Надлишкові шуми в монокристалічних та полікристалічних структурах / З. Колодій, С. Яцишин, Ю. Саноцький, О. Крук, Ю. Жовнір // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 3–7. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review