Інформаційне забезпечення маркетингу послуг страхової компанії

Видавництво Львівської політехніки

This article describes the role and place of marketing in the insurance market, analyzes the current state of advertising insurance services. Filed means of distributing advertising insurance services, described the campaign level in insurance.

маркетинг страхових послуг, Інтернет-реклама, рекламна кампанія

Кадикало Г. Інформаційне забезпечення маркетингу послуг страхової компанії / Галина Кадикало, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 232–233. – Бібліографія: 2 назви.