Критерії доцільності інвестування у ресурсозберігаючі технології

Thumbnail Image

2002-03-26

Розглянуто критерії доцільності впровадження ресурсозберігаючих технологій. Запропоновано показники оцінки економічної ефективності інвестування у такі технології. Визначено умови, за яких повна або часткова заміна наявних технологій на нові, які забезпечують зменшення питомих витрат певних видів виробничих ресурсів, є економічно виправданою.
The criteria of expediency of introduction of technologies are considered which provide preservation of resources. The parameters of an estimation of an economic efficiency of investment in the given technologies are offered. The conditions are determined, at which complete or partial replacement of existing technologies on new, which provide reductions of the specific costs of some industrial resources, is economically justified.

Ємельянов О. Критерії доцільності інвестування у ресурсозберігаючі технології / О. Ємельянов, Н. Голубятнікова // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 301–304.

Endorsement

Review