Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто юридичне та філософське тлумачення правового статусу суб’єктів профілактики правопорушень, досліджено існуючі класифікації суб’єктів профілактики правопорушень серед дітей. Запропоновано пропозиції щодо вдосконалення профілактичної діяльності цих органів. Рассмотрены юридическое и философское толкование правового статуса органов и служб по делам детей, исследовано классификацию субъектов профилактики правонарушений среди детей. Наведены предложения по совершенствованию профилактической деятельности данных органов. The author of the article examines juridical and philosophical interpretation of the legal status of the subjects of offences prevention among children. Existing classification of the subjects of offences prevention among children is studied. The author of the article gives propositions for improving the prevention activities of these bodies.

діти, неповнолітні особи, профілактика правопорушень, органи і служби у справах дітей, правовий статус, дети, несовершеннолетние лица, профилактика правонарушений, органы и службы по делам детей, правовой статус, children, minors, prevention of offences, children services and agencies, legal status

Лесько Н. В. Загальна характеристика статусу суб’єктів профілактики правопорушень серед дітей / Н. В. Лесько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 825. – С. 332–336. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review