Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто підсистему формування зображень системи відеоспостереження для аеропортів. Система ґрунтується на мікроконтролері, з’єднаному з терміналом з використанням USB 2.0, і розробленому програмному забезпечені. Вибране апаратне забезпечення може формувати зображення з частотою 21 кадр/с і відображати його на терміналі з частотою до 6,5 Мбод. The article describes imaging and visualizing subsystem of automated video surveillance system for airports. The whole system is based on microcontroller unit, terminal connected using USB 2.0 and developed software. Chosen hardware can image on up to 21 fps rate and visualize on up to 6,25 Mbaud rate.

відеоспостереження, мікроконтролер

Олексів М. В. Апаратно-програмне моделювання підсистеми формування зображень системи відеоспостереження за польотами літаків / М. В. Олексів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 658 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 99-103. – Бібліографія: 6 назв.