Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто питання формування фондів через впровадження процесів книгообміну в роботу наукової бібліотеки ХДУХТ шляхом створення сектору обмінного фонду та посилення зв’язків з іншими бібліотечними закладами за допомогою книгообміну. This article considers issues of formation of book collections through implementation of book exchange processes in work of Kharkiv State University of Food Technology and Trade Scientific Library. It was realised via creation of book exchange subdivision and strengthening contacts with other library institutions regarding book exchange.

книгообмін, бібліотечні заклади, міжбібліотечна взаємодія, book exchange, libraries, interlibrary interaction

Бакуменко Л. Г. Здійснення процесу книгообміну у Науковій бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі / Л. Г. Бакуменко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 247–251. – Бібліографія: 6 назв.