Видавництво Львівської політехніки

In this paper the experience of information and communications technology implementation in Publishing House of Lviv Polytechnic National University is worked out.Розглянуто досвід упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у Видавництві Львівської політехніки.

інформаційно-комунікаційні технології, видавнича діяльність, електронний архів, information and communications technology, publishing activities, electronic archive

Голощук Р. О. Досвід упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у видавництві Львівської політехніки / Р. О. Голощук, І. П. Паров’як // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 673 : Інформаційні системи та мережі. – С. 259-266. – Бібліографія: 4 назви.